خرید ویلا در رویان

خرید ویلا در رویان


[vc_row][vc_column][vc_column_text]این قسمت جهت معرفی خرید ویلا در رویان می باشد، شما می توانید به راحتی روی ویلای مورد نظر خود برای دریافت توضیحات بیشتر کلیک کنید و با تمام ویژگی های ویلای خود آشنا شوید.[/vc_column_text][vc_empty_space]

[vc_column_text]

شهر رویان در غرب استان مازندران قرار گرفته و از شرق به شهرستان نور، از غرب به شهرستان نوشهر، از شمال به دریای خزر و از جنوب به رشته کوه های البرز متصل می باشد. نام قدیمی رویان، علمده بوده و تا چند سال پیش جزئی از شهرستان نوشهر بوده و در طول زمان از این شهر جدا شده و به صورت شهری مستقل درآمده است.

خرید ویلا ، خرید زمین ، خرید و فروش آپارتمان ، پیمانکاری ساختمان ، معاوضه ملک و هرگونه سرمایه گذاری دیگری که در رویان را که مد نظر شما عزیزان می باشد را می توانید از طریق مشاورین متخصص و حرفه ای مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال در کمترین زمان ممکن تجربه نمایید. شهر رویان و مناطق اطراف آن در یکی از بهترین مناطق شمال کشور قرار گرفته است.

چرا که در این منطقه فاصله دریا و جنگل بسیار کم بوده و با اتومبیل شخصی خود در زمان کمتر از 5 الی 10 دقیقه می توانید به ساحل دریا و جنگل دسترسی پیدا کنید. یکی از مزایای دیگر شهر رویان و مناطق توریستی اطراف آن نزدیکی به ییلاقات اطراف شهرهای نور، رویان و نوشهر می باشد.

یک جاده بسیار زیبا، سرسبز، بکر و رویایی از دل جنگل های رویان به سمت ییلاقات منطقه وجود دارد که همه ساله تردد زیادی از این مسیر به سمت دهات و ییلاقات کوهستانی این منطقه می شود.

در بین این مسیر همچنین یک منطقه زیبا و توریستی به نام آبشار آب پری وجود دارد که هر ساله مسافرین زیادی جهت لذت بردن از این مکان زیبا و عکس برداری از آن به این قسمت مراجعه می نمایند. در اطراف آبشار آب پری نیز دکه های سنتی وجود دارد که با درست کردن آش های مختلف، چای و غیره آماده پذیرایی از مسافرین منطقه می باشند. از جاذبه های گردشگری دیگر شهر رویان، مناطق ییلاقی اطراف آن، مانند ییلاقات ، پیمد، وازک،کدیر، کدیر سر و غیره را نام برد که در بعضی از ییلاقات آن، حتی در فصل گرما نیز در دل شب باید بخاری روشن نمایید.

خرید ویلا در رویان به چه صورت می باشد؟

در شهر رویان به دلیل نزدیکی دریا و جنگل، شهرک های برند و زیبا، امکانات متنوع از قبیل رستوران ها، فروشگاه های مختلف، فست فود ها و غیره، قیمت ویلا و خرید و فروش ویلا و زمین بیشتر از بعضی مناطق دیگر می باشد.

در رویان نیز ویلاهای مختلف فلت، دوبلکس، نیم پیلوت، تریپلکس، روف گاردن و غیره جهت فروش به خریداران عرضه می گردد. خرید ویلا در رویان، خرید آپارتمان ، خرید زمین ، خرید ویلاباغ ، خرید باغ و غیره از طریق مشاورین مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال به آدرس رویان، وازیوار ، بخش ساحلی، در سریع ترین زمان ممکن قابل انجام می باشد.

وسعت زیاد فایل های فروشی قابل ارائه، تسلط به فایل های مربوطه، روبرو نمودن خریدار با فروشنده، اعلام قیمت های واقعی فروشنده، کارشناسی دقیق و اصولی فایل های فروشی، رفتار خوب با مشتری، احترام به سلیقه مشتری، وقت گذاشتن برای مشتری، توجه زیاد برای خواسته مشتری و هر آنچه که در خور برخورد مناسب همراه با احترام با مشتری می باشد، از خصوصیات بارز و مثال زدنی مشاورین بانک اطلاعات املاک شمال می باشد.

بنابراین فقط کافی است تا یک بار اعتماد خود را به مجموعه املاک شمال بسپارید تا با صرف زمان کمی به خواسته خود برسید و سپس از داشتن یک ملک خوب در شمال کشور لذت ببرید.

چنانچه قصد فروش ویلا ، فروش زمین  و یا هر گونه ملک دیگری در رویان را داشته اید، هم می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با مجموعه ما، در کمترین زمان ممکن به هدف خود دست پیدا نمایید.

جهت خرید ویلا جنگلی در رویان، خرید ویلا ساحلی در رویان، خرید آپارتمان جنگلی و ساحلی در رویان نیز می توانید از طریق مشاورین مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال به هدفتان دست پیدا کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]