خرید ویلا در متل قو (سلمان شهر)

خرید ویلا در متل قو (سلمان شهر)


[vc_row][vc_column][vc_column_text]این قسمت جهت معرفی خرید ویلا در متل قو (سلمان شهر) می باشد، شما می توانید به راحتی روی ویلای مورد نظر خود برای دریافت توضیحات بیشتر کلیک کنید و با تمام ویژگی های ویلای خود آشنا شوید.[/vc_column_text][vc_empty_space]

[vc_column_text]

خرید ویلا در متل قو

خرید ویلا در متل قو طرفداران خاصی داشته و همه ساله به تعداد آنها نیز افزوده می شود، اما قبل از اینکه در مورد خرید ویلا در متل قو صحبت کنیم، باید اطلاعاتی مفید و کامل از آن داشته باشیم:
متل قو کجاست؟ شهر متل قو در غرب استان مازندران قرار داشته و از غرب به نشتارود و از شرق به کلارآباد متصل می باشد. قسمت شمالی متل قو دریای خزر و قسمت جنوب آن رشته کوه های البرز قرار دارد. فاصله بین دریا و جنگل در منطقه متل قو نیز کم بوده و همین امر زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده است. نام این شهر به دلیل یک متل که از قدیم در آنجا وجود داشته و به نام قو معروف بوده به متل قو شهرت یافته است. نام جدید آن سلمان شهر می باشد که بعد از انقلاب به این نام تغییر یافته است. نام قدیمی شهر متل قو، ساقی کلایه نام داشت، سلمانشهر یا متل قو با شروع شهرک سازی در حدود سال 1340 کم کم بنا نهاده شد و اولین شهرک در این منطقه دریا گوشه نام داشت.
متل قو یا همان سلمان شهر یکی از شلوغ ترین شهرهای شمال کشور در ایام تعطیلات می باشد. به دلیل ایجاد فروشگاه ها، هتل ها، فست فود، رستوران و امکانات بی شماری که در این منطقه وجود دارد، باعث شده تا این شهر در ایام تعطیلات میزبان مسافرین زیادی از اقصی نقاط کشور باشد. خرید ویلا در متل قو، خرید زمین در متل قو، خرید و فروش آپارتمان در متل قو و خرید واحد تجاری در متل قو نیز طرفداران زیادی داشته و هرساله جذب سرمایه گذار در این منطقه جهت ساخت و ساز و سرمایه گذاری های کوتاه مدت و بلندمدت افزایش می یابد. یکی از شخصیت های معروفی که در متل قو اقدام به تاسیس فست فود نموده، دروازه بان محبوب و اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان، احمدرضا عابدزاده می باشد که معمولا خود ایشان نیز در ایام تعطیلات و آخر هفته ها در فست فود حضور دارند.
یکی از سرمایه گذار های معروف متل قو در بخش ساخت برج در قسمت ساحلی این شهر، آقای احمد عظیم زاده، صادر کننده نمونه فرش ایران می باشد. برج عظیم زاده، یکی از نگین های برتر سرمایه گذاری در شمال کشور بوده و زیبایی خاصی به شهر سلمانشهر یا همان متل قو بخشیده است. همچنین پروژه قو الماس خاورمیانه نیز یکی دیگر از پروژه های بزرگ متل قو می باشد که همراه با پیروزی های دیگر باعث شده که خرید ویلا در متل قو و یا هر گونه سرمایه گذاری ملکی دیگر در این شهر، از قیمت های بالاتری برخوردار باشد.
از جاذبه های گردشگری شهر متل قو می توان به غار دانیال متل قو اشاره کرد. این غار یک غار آبی بوده و آب داخل آن نیز آب شیرین می باشد. در ابتدای ورودی آن یک حوضچه یک متری قرار داشته و تقریبا تا کمر در آب فرو رفته و سپس می توانید به غارنوردی در آن بپردازید. از جاذبه های زیبای دیگر متل قو، جنگل بکر و زیبای آن می باشد که جهت جنگل نوردی و پیاده روی بسیار مفرح و جذاب می باشد.

برای خرید ویلا ارزان در نوشهر می توانید کلیک کنید.
خرید ویلا ، خرید و فروش زمین و آپارتمان ، پیمانکاری ساختمان و فروش ویلا در متل قو، تخصص چندین ساله مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال بوده و همه ساله خریداران زیادی در متل قو از طریق ارتباط و مشاوره با مشاورین حرفه ای، تحصیل کرده و متخصص مجموعه املاک شمال به خواسته و هدف خود جامه عمل می پوشانند. ایجاد محیطی آرام، شفاف و صادقانه همراه با سعه صدر، حوصله، صبر و احترام به مشتری، جزء تعهدات جدی مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال به مشتریان گرامی بوده و همیشه سعی کرده ایم تا به بهترین نحو رسالت خود را در مقابل مشتریانمان به سرانجام برسانیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]