خرید ویلا در نوشهر

خرید ویلا در نوشهر


[vc_row][vc_column][vc_column_text]این قسمت جهت معرفی خرید فروش ویلا در نوشهر می باشد، شما می توانید به راحتی روی ویلای مورد نظر خود برای دریافت توضیحات بیشتر کلیک کنید و با تمام ویژگی های ویلای خود آشنا شوید.[/vc_column_text][vc_empty_space]

[vc_column_text]

جهت خرید ویلا در نوشهر، ابتدا باید خود نوشهر را به خوبی بشناسید و سپس امکانات و جاذبه های گردشگری، فرصت های سرمایه گذاری و آینده اقتصادی نوشهر را مورد بررسی دقیق قرار دهید.

در این قسمت، سعی شده با استفاده از تخصص مشاورین حرفه ای مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال، مسیر روشن و شفافی از سرمایه گذاری در شهرستان نوشهر برای شما عزیزان فراهم گردد و به همه سوالات بالا پاسخ داده شود.

همان طور که می دانیم شهرستان نوشهر در غرب استان مازندران قرار گرفته و یکی از زیباترین شهرهای کشور به لحاظ طبیعت بکر و زیبا و ساختار شهری می باشد. شهرستان نوشهر از سمت شرق به شهرهای رویان و نور، از غرب به شهرستان چالوس، از شمال به دریای خزر و از جنوب به رشته کوه های البرز متصل می باشد.

در زیر عوامل مختلفی که در ارتباط با سرمایه گذاری در شهرستان نوشهر و بویژه حومه ان تاثیر گذار می باشد را به اختصار شرح میدهیم.

1- نزدیکی دریا و جنگل در نوشهر و مناطق اطراف آن، یکی از مزیت های بزرگ این شهر جهت سرمایه گذاری و خرید ویلا در شمال کشور می باشد.

2- شهرستان نوشهر به یکی از شاه راه های اصلی انتقال به پایتخت کشور یعنی جاده چالوس – تهران متصل بوده و با صرف زمان کمتر از 10 دقیقه می توانید به اتوبان چالوس تهران دسترسی پیدا کنید و این مزیت یکی از دلایل مهم جهت خرید ویلا در نوشهر، خرید زمین در نوشهر، خرید آپارتمان در نوشهر و یا هرگونه سرمایه گذاری دیگر در شمال کشور می باشد.

3- بر اساس مصوبه هیات مدیره مناطق آزاد کشور، نوشهر به عنوان یکی از شهرهای شمال کشور، در اولویت اصلی جهت انتخاب به عنوان منطقه آزاد بوده و طرح این موضوع نیز به مجلس ارسال شده و این امکان وجود دارد که بزودی در صورت تصویب مجلس به عنوان منطقه آزاد مصوب شود.

هم اکنون نیز شهرستان نوشهر به عنوان منطقه ویژه اقتصادی شناخته شده است. شهرستان نوشهر به دلیل داشتن بندر نوشهر، که دارای سابقه چندین ساله بوده و تاسیس آن به قبل از انقلاب برمی گردد، دارای پتانسیل بالایی جهت تبدیل شدن به منطقه آزاد می باشد. آیا در این صورت شهرستان نوشهر جهت سرمایه گذاری در شمال کشور در ارتباط با خرید ویلا در نوشهر، فروش ویلا ، فروش زمین ، خرید زمین ، خرید و فروش آپارتمان ، معاوضه ملک  و یا هرگونه سرمایه گذاری دیگر مناسب نیست؟
4- یکی از مزیت های مهم دیگر شهرستان نوشهر، ساختار شهری مهندسی ساز آن بوده و در دوران گذشته توسط مهندسین آلمانی طراحی شده و کمترین ترافیک را در این شهر مشاهده می نمایید. مسیرهای مختلف با هم ارتباط داشته و شاهد کمترین ترافیک، حتی در ایام شلوغی و تعطیلات می باشیم. و این عامل باعث شده تا خرید آپارتمان در نوشهر و یا خرید ویلا قدیمی و کلنگی و خرید زمین در نوشهر، طرفداران زیادی پیدا کند.

در ادامه موارد دیگری را که در ارتباط با مزیت های شهرستان نوشهر می باشد توضیح خواهیم داد. قبل از آن باید خدمت شما عزیزان خاطرنشان نمایم که مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال با پرسنلی متخصص و حرفه ای و به کارگیری مشاورین بومی و ساکن شهرستان نوشهر و مسلط به منطقه و ملک های آن، آمادگی کامل جهت ارائه مشاوره تخصصی در حوزه املاک و مستغلات و سرمایه گذاری زود بازده به شما عزیزان را داشته و همیشه سعی مجموعه و اعضای آن فراهم کردن بستری شفاف و صادقانه جهت خرید ملک و یا فروش ملک در نوشهر و یا هرگونه سرمایه گذاری دیگری که مدنظر شما عزیزان باشد، بوده و در این راستا از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهیم کرد و از ابتدای کار تا انتهای کار و حتی سال ها پس از آن هم به عنوان مشاور و یار و همراه در کنار شما خواهیم بود.

5- از عوامل مهم دیگر در رشد اقتصادی شهرستان نوشهر در آینده نزدیک، احتمال جداشدن غرب استان مازندران به عنوان یک استان جدید و مجزا به مرکزیت شهرستان نوشهر می باشد.

اگر این اتفاق بیفتد خرید و فروش ملک و سرمایه گذاری در نوشهر رونق دوچندان پیدا خواهد کرد و خرید ویلا در نوشهر، فروش ویلا ، خرید و فروش ویلا و آپارتمان ، خرید و فروش زمین  و مواردی از این دست از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.
6- احداث جاده ساحلی از داخل آب و در سواحل دریای خزر، از سمت نوشهر به سمت شهرهای رویان و نور از دیگر جاذبه های توریستی شهرستان نوشهر می باشد. این جاده هم اکنون به طول چندین کیلومتر از شهرستان نوشهر به سمت شرق آن احداث شده است.

بقیه مسیر هم در بیشتر مناطق، عقب نشینی های لازم انجام شده و بزودی این جاده امیدواریم که به سرانجام برسد. در این صورت شهرستان نوشهر به عنوان یک قطب سرمایه گذاری مطرح خواهد شد، کما اینکه هم اکنون نیز شهرستان نوشهر به عنوانی یکی از اولویت های مهم و اول بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران ملک، زمین و ویلا در شمال کشور جهت سرمایه گذاری مطرح می باشد.

آیا از جاذبه های گردشگری و توریستی شهرستان نوشهر خبر دارید؟

از مهم ترین و معروف ترین جاذبه های گردشگری شهرستان نوشهر می توان به پارک جنگلی سیسنگان، دریاچه آویدر، دریاچه ارواح، پلاژ ساحلی سیترا، پلاژ ساحلی انارور ، ییلاقات کجور، کدیر، وازک، پول، شاه ناجر، دلسم و ویسر، انگاس و غیره اشاره کرد.

بیشتر این مکان های دیدنی در سایت مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال به آدرس www.amlakshomal.net به صورت کامل توضیح داده شدند.

در پایان مجددا یادآوری می نماییم که اگر به دنبال محیطی سالم و شفاف جهت سرمایه گذاری در شمال کشور و به ویژه خرید ویلا در نوشهر، خرید زمین در نوشهر، فروش ویلا و زمین در نوشهر، خرید و فروش آپارتمان در نوشهر می باشید و از تبلیغات دروغین و کذب بسیاری از سایت ها و شبکه های مجازی خسته شدید و به دنبال یک جای امن و قابل اعتماد هستید، می توانید فقط یک بار به مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال اعتماد نمایید تا به بهترین شکل ممکن جواب اعتماد خود را کسب نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]