خرید ویلا نمک آبرود

خرید ویلا نمک آبرود


[vc_row][vc_column][vc_column_text]این قسمت جهت معرفی خرید ویلا در نمک آبرود می باشد، شما می توانید به راحتی روی ویلای مورد نظر خود برای دریافت توضیحات بیشتر کلیک کنید و با تمام ویژگی های ویلای خود آشنا شوید.[/vc_column_text][vc_empty_space]

[vc_column_text]

خرید ویلا در نمک آبرود
مجتمع توریستی نمک آبرود، در غرب استان مازندران قرار داشته و به لحاظ حجم مسافر و توریست در طی سال، جزو پر ترددترین مناطق شمال کشور می باشد. شهر نمک آبرود به لحاظ زیبایی، سرسبزی و طبیعت بکر و امکانات تفریحی توریستی، یکی از پرطرفدارترین مکان ها در شمال کشور می باشد.

خرید ویلا در نمک آبرود، فروش ویلا در نمک آبرود، خرید و فروش آپارتمان در نمک آبرود و خرید و فروش زمین در نمک آبرود، جزو فعالیت چندین ساله مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال می باشد و همانطور که در بالا اشاره کردیم، شهر نمک آبرود دارای یک مجموعه تفریحی توریستی زیبا با امکانات تفریحی بسیار عالی جهت سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت هموطنانمان می باشد. مجموعه تله کابین نمک آبرود، یکی از زیباترین تله کابین های ایران و حتی جهان می باشد. شهربازی کودکان و پارک بازی و غیره نیز در داخل محوطه توریستی نمک آبرود وجود دارد. شهر نمک آبرود از سمت شرق به هچیرود، از غرب به کلارآباد و از جنوب به رشته کوه البرز و از شمال به دریای خزر متصل می باشد. در داخل مجتمع توریستی نمک ابرود میزان زیادی زمین نیز هر ساله خرید و فروش می شود.

چنانچه قصد خرید ویلا در نمک آبرود را دارید، میتوانید از طریق مشاورین تخصصی و حرفه ای مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال در سریع ترین زمان ممکن به خواسته خود برسید. شهر نمک آبرود به دلیل نزدیکی به شهرستان های چالوس، نوشهر و متل قو از امکانات و جاذبه های گردشگری و توریستی زیادی برخوردار بوده و با صرف زمان کمی می توانید به مکان های نزدیک آن جهت گذراندن اوقات فراغت سفر نمایید. فروش ویلا در نمک آبرود نسبت به فروش ویلا در نوشهر، رویان ، نور و چمستان، به مراتب کمتر می باشد؛ چرا که وسعت این منطقه نیز کوچکتر است و زمین موجود جهت ساخت نیز کمتر می باشد. یکی از مشکلات خرید ویلا در نمک آبرود و به صورت کلی از چالوس به سمت رامسر، ترافیک زیاد در ایام شلوغی می باشد. در زمان تعطیلات عید نوروز، تعطیلات تابستانی و تعطیلات مناسبتی، منطقه نمک آبرود ، متل قو، کلارآباد و کل مسیر منتهی به این شهرها بسیار شلوغ شده و ترافیک سنگین بوجود آمده و زمان رسیدن شما به ویلای خودتان را طولانی می نماید. چون راه های مواصلاتی این مسیر، گنجایش و ظرفیت این حجم از مسافرین را ندارد و جاده کمربندی برای این شهرها نیز درست نشده است.

در شهر نمک آبرود فاصله بین جنگل و دریا کم بوده و طی کردن این مسیر با اتومبیل شخصی کمتر از 5 دقیقه می باشد. هتل پارسیان آزادی یا همان هتل هایت، در یک فضای بسیار زیبا و سرسبز، و در بخش ساحلی نمک ابرود واقع شده است و یکی از بهترین و زیباترین هتل های کشور می باشد.

مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال، همه ساله با بررسی دقیق و کارشناسانه منطقه نمک آبرود، اقدام به مشاوره، خرید و فروش ویلا و آپارتمان، پیمانکاری ساختمان و هر آنچه که مورد نیاز خریدار باشد، می نماید و قبل از همه این موارد، صداقت در کار و شفافیت در عمل را سر لوحه کار خود و مشاورین مربوطه قرار داده و تمام تلاش مجموعه فراهم کردن بستری سالم و شفاف جهت انجام دادن خواسته مشتری می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]