خرید ویلا نمک آبرود

خرید ویلا نمک آبرود


این قسمت جهت معرفی خرید ویلا در نمک آبرود می باشد، شما می توانید به راحتی روی ویلای مورد نظر خود برای دریافت توضیحات بیشتر کلیک کنید و با تمام ویژگی های ویلای خود آشنا شوید.

خرید ویلا در نمک آبرود
مجتمع توریستی نمک آبرود، در غرب استان مازندران قرار داشته و به لحاظ حجم مسافر و توریست در طی سال، جزو پر ترددترین مناطق شمال کشور می باشد. شهر نمک آبرود به لحاظ زیبایی، سرسبزی و طبیعت بکر و امکانات تفریحی توریستی، یکی از پرطرفدارترین مکان ها در شمال کشور می باشد.

خرید ویلا در نمک آبرود، فروش ویلا در نمک آبرود، خرید و فروش آپارتمان در نمک آبرود و خرید و فروش زمین در نمک آبرود، جزو فعالیت چندین ساله مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال می باشد و همانطور که در بالا اشاره کردیم، شهر نمک آبرود دارای یک مجموعه تفریحی توریستی زیبا با امکانات تفریحی بسیار عالی جهت سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت هموطنانمان می باشد. مجموعه تله کابین نمک آبرود، یکی از زیباترین تله کابین های ایران و حتی جهان می باشد. شهربازی کودکان و پارک بازی و غیره نیز در داخل محوطه توریستی نمک آبرود وجود دارد. شهر نمک آبرود از سمت شرق به هچیرود، از غرب به کلارآباد و از جنوب به رشته کوه البرز و از شمال به دریای خزر متصل می باشد. در داخل مجتمع توریستی نمک ابرود میزان زیادی زمین نیز هر ساله خرید و فروش می شود.

چنانچه قصد خرید ویلا در نمک آبرود را دارید، میتوانید از طریق مشاورین تخصصی و حرفه ای مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال در سریع ترین زمان ممکن به خواسته خود برسید. شهر نمک آبرود به دلیل نزدیکی به شهرستان های چالوس، نوشهر و متل قو از امکانات و جاذبه های گردشگری و توریستی زیادی برخوردار بوده و با صرف زمان کمی می توانید به مکان های نزدیک آن جهت گذراندن اوقات فراغت سفر نمایید. فروش ویلا در نمک آبرود نسبت به فروش ویلا در نوشهر، رویان ، نور و چمستان، به مراتب کمتر می باشد؛ چرا که وسعت این منطقه نیز کوچکتر است و زمین موجود جهت ساخت نیز کمتر می باشد. یکی از مشکلات خرید ویلا در نمک آبرود و به صورت کلی از چالوس به سمت رامسر، ترافیک زیاد در ایام شلوغی می باشد. در زمان تعطیلات عید نوروز، تعطیلات تابستانی و تعطیلات مناسبتی، منطقه نمک آبرود ، متل قو، کلارآباد و کل مسیر منتهی به این شهرها بسیار شلوغ شده و ترافیک سنگین بوجود آمده و زمان رسیدن شما به ویلای خودتان را طولانی می نماید. چون راه های مواصلاتی این مسیر، گنجایش و ظرفیت این حجم از مسافرین را ندارد و جاده کمربندی برای این شهرها نیز درست نشده است.

در شهر نمک آبرود فاصله بین جنگل و دریا کم بوده و طی کردن این مسیر با اتومبیل شخصی کمتر از 5 دقیقه می باشد. هتل پارسیان آزادی یا همان هتل هایت، در یک فضای بسیار زیبا و سرسبز، و در بخش ساحلی نمک ابرود واقع شده است و یکی از بهترین و زیباترین هتل های کشور می باشد.

مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال، همه ساله با بررسی دقیق و کارشناسانه منطقه نمک آبرود، اقدام به مشاوره، خرید و فروش ویلا و آپارتمان، پیمانکاری ساختمان و هر آنچه که مورد نیاز خریدار باشد، می نماید و قبل از همه این موارد، صداقت در کار و شفافیت در عمل را سر لوحه کار خود و مشاورین مربوطه قرار داده و تمام تلاش مجموعه فراهم کردن بستری سالم و شفاف جهت انجام دادن خواسته مشتری می باشد.