خرید ویلا شهرکی نوشهر

  • ویلا شهرکی استخردار
  • ویلا شهرکی استخردار (2)
  • ویلا شهرکی استخردار (3)
  • ویلا شهرکی استخردار (4)
  • ویلا شهرکی استخردار (7)
  • ویلا شهرکی استخردار (8)
  • ویلا شهرکی استخردار (10)
  • ویلا شهرکی استخردار (12)

کد ملک : A2346

برای فروش 6,000,000,000 تومان - ویلا شمال
240 متر مربع 3 اتاق خواب 2 سرویس بهداشتی 1 پارکینگ
 
 افزودن به علاقه مندی ها
پرینت

خرید ویلا شهرکی نوشهر

متراژ :۳۰۰متر‌زمین/‌۲۴۰متر‌بنا

اسناد :مدارک‌کامل 

مشخصات :ویلا شهرکی در نوشهر منطقه ی انارور / استخردار/نوساز/ویو جنگل‌‌‌دریا 

قیمت :6.000.000.000 تومان

 خرید ویلا شهرکی نوشهر 

  روستای انارور کجاست؟

آشنایی با مناطق

منطقه یا روستای انارور یکی از زیباترین مناطق خطه سرسبز شمال کشور می باشد. این روستا در استان مازندران و حومه شرقی شهرستان نوشهر به سمت نور واقع شده است.

خرید ویلا شهرکی نوشهر

روستای انارور از سمت غرب در 25  کیلومتری شهرستان بندری نوشهر  و از سمت شرق در 25 کیلومتری شهرستان ساحلی نور  و 15 کلیومتری رویان، در استان مازندران واقع شده است.

انارور در نزدیکترین فاصله از سمت شرق به روستا یا منطقه علی آباد عسکرخان، از غرب به روستای ملکار، از شمال به ساحل دریای خزر و از جنوب به منطقه یا روستای سنگسرا و جنگل های زیبا و بکر البرز متصل می گردد.

روستای انارور به لحاظ جمعیت ساکن و شناور دارای تقریبا 1700 نفر جمعیت بومی و بالغ بر 3000 نفر جمعیت بومی و غیر بومی می باشد.اکثر جمعیت غیر بومی انارور را هموطنان عزیز از کلانشهر تهران و سایر شهرستان ها تشکیل می دهند. روستای انارور به عنوان مرکز دهستان بلده کجور شناخته می شود و بدلیل فرهنگ بالای مردم روستا، از پیشگامان اجرای طرح هادی و عقب نشینی معابر در بین دیگر روستاهای شهرستان نوشهر بوده و دارای خیابان های بسیار چهن و عریض می باشد.جاده های اصلی با 20-15  متر عرض و 3 ورودی اصلی به روستا و اماکن مختلف موجود در این منطقه، انارور را به یکی از زیباترین مناطق شمال کشور تبدیل نموده است.

خرید ویلا شهرکی نوشهر

شهرک های برند جنگلی منطقه انارور همانند شهرک آراز چای، شهرک باران، شهرک پامچال، شهرک زیتون،شهرک گل بیشه، شهرک هفت شهر عشق، شهرک غزال بیشه، شهرک روژان، شهرک بهشت، شهرک گلستانگ، شهرک شاه باغ، شهرک کتی، شهرک آفتاب گردان، شهرک ماتیسا، شهرک کیوان، شهرک ماهان، شهرک تانیا، شهرک ارغوان، شهرک مزرعه سبز، شهرک میشگا و شهرک فرهنگ، چندین و چند شهرک یا مجتمع در ابعاد کوچک و بزرگ می باشند که به دلیل ازدیاد تعداد این شهرک ها ما فقط بخشی از آن ها را ذکر نموده ایم.

تعداد کثیر این شهرک ها نشان دهنده فرهنگ بالای مردم انارور می باشد که گردشگران و هموطنان عزیزمان، انارور را به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب می نمایند.

تماس با مدیریت سایت :09113900963

   آشنایی با انارور

  خرید ویلای جنگلی

اطلاعات اضافی

  • 09113900963: تماس با مشاور

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید