مقالات

مقالات خرید و فروش ویلا در شمال

آشنایی با شهرک هفت شهر عشق نوشهر جهت خرید ویلا در شمال

آشنایی با شهرک هفت شهر عشق نوشهر جهت خرید ویلا در شمال

در شمال کشور بویژه منطقه غرب استان مازندران، و محدوده شهرهای نور، رویان، نوشهر، نمک آبرود، متل قو و رامسر شهرک های بسیار زیبایی وجود دارد.

یکی از این شهرک های زیبا با چشم انداز خیره کننده، شهرک هفت شهر عشق در محدوده شهرستان نوشهر می باشد.

شهرک هفت شهر عشق در منطقه سیسنگان و حدود 20 کیلومتری شهرستان نوشهر واقع شده است. این شهرک سطح ارتفاع بالایی نسبت به دریا داشته و دارای دید بسیار زیبا به جنگل و دریا می باشد.

در واقع این شهرک در دامنه جنگل قرار دارد و با رشته کوه های سر به فلک کشیده البرز فاصله کمی دارد. سند این شهرک از نوع جنگل جلگه ای بوده و بالای 100 پلاک زمین و ویلا دارد.

همچنین دارای نگهبانی 24 ساعته و درب ریموت دار می باشد. اکثر ویلاهای جدید ساخته شده در این شهرک بصورت روف گاردن و مدرن می باشند.

یک جاده بسیار زیبا و غیربومی نیز در رسیدن به این شهرک وجود داشته و در طول این مسیر نیز چندین شهرک بزرگ با تعداد زیادی ویلا قرار دارند.

از مزیت های دیگر شهرک هفت شهر عشق، نزدیکی به جنگل و داشتن آب و هوای خنک تر با درجه رطوبت کمتر می باشد.

همچنین این شهرک از قسمت جنوب به شمال دارای شیب ملایمی می باشد که همین امر باعث شده تا ساخت ویلاها به گونه ای باشد که دید همدیگر را از بین نبرند.

مسیر منتهی به این شهرک نیز کاملاً آسفالت می باشد و حدود 2 کیلومتر از جاده اتوبان فاصله دارد.

خرید زمین در شهرک هفت شهر عشق در قطعات 700 متری و بالاتر امکان پذیر می باشد. تمامی انشعابات آب، برق و گاز نیز در این شهرک بالاسر زمین موجود می باشد.

خرید ویلا در شهرک هفت شهر عشق نیز از رونق بالایی برخوردار می باشد و همه ساله ویلاهای قدیمی و نوساز در این شهرک خرید و فروش می گردد.

چنانچه بدنبال آشنایی با شهرک هفت شهر عشق نوشهر جهت خرید ویلا در شمال کشور می باشید می توانید از طریق مشاورین متخصص و حرفه ای مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسید.

آدرس دفتر مرکزی: 20 کیلومتری نوشهر به سمت نور- روستای ملکار منطقه دهکده سبز به دفتر بانک اطلاعات املاک شمال- 09113900963
دفتر رویان: 4 کیلومتری و رویان به سمت نوشهر- وازیوار- قسمت ساحلی- دفتر بانک طلاعات املاک شمال

 

دیدگاهتان را بنویسید