مقالات

مقالات خرید و فروش ویلا در شمال

آشنایی با منطقه صلاح الدین کلا-شمال-نوشهر

آشنایی با منطقه صلاح الدین کلا-شمال-نوشهر

منطقه صلاح الدین کلا :

خرید ویلا و زمین در صلاح الدین کلا

خرید ویلا و زمین در صلاح الدین کلا

منطقه صلاح الدین کلا چسبیده به پارک ملی سیسنگان بوده و یکی از مقاصد اصلی هموطنان کشورمان در ایام تعطیلات و سایر فصول سال جهت گذراندن اوقات فراغت می باشد.
صلاح الدین کلا جز محدوده شهرستان نوشهر بوده و دارای امکانات خوبی برای زندگی می باشد. منطقه صلاح الدین کلا از سمت شمال به دریا و از سمت جنوب به مناطق تاج الدین کلا، پی کلا، ملا کلا و از سمت غرب به پارک سیسنگان و از سمت شرق به منطقه ونوش متصل می باشد.

 

Image result for ‫بانک صادرات شعبه صلاح الدین کلا‬‎

صلاح الدین کلا این پتانسیل را دارد که در آینده ی نزدیک به شهر تبدیل شود، چرا که بیشتر امکانات شهری را در خود جای داده است. از جمله این امکانات می توان به چندین بانک، داروخانه، آتش نشانی درمانگاه، بنیاد مسکن، بخشداری و … اشاره کرد.
همچنین مراکز خرید مختلف شامل تعطیلات (holiday)و بازارچه های سنتی شامل صنایع دستی و…. در این منطقه موجود می باشد.

Image result for ‫مناطق تفریحی صلاح الدین کلا‬‎

مراکز رفاهی شامل مجموعه استخر، سونا، جکوزی، زمین فوتبال و … می باشد. دریاچه آویدر و مسیر کوهنوردی در جنگل صلاح الدین کلا نیز بسیار زیبا و بکر می باشد. منطقه صلاح الدین کلا شامل پمپ بنزین، کلانتری، رستوران ها و فست فودهای مختلف، هایپرمارکت و ساحل دریای بسیار زیبا می باشد که همه ساله پذیرای مهمانان زیادی از سراسر کشور می باشد.

خرید ویلا در شمال صلاح الدین کلا

فروش ویلا در شمال،شهرک های صلاح الدین کلا

صلاح الدین کلا به دلیل موقعیت رو به رشد خود مقصد بسیاری از هموطنان گرامی مان جهت خرید ویلا، زمین، آپارتمان و یا سرمایه گذاری در این منطقه می باشد. شهرکی های بزرگ و کوچک زیبایی که در این منطقه احداث شده اند نشان دهنده ی این امر می باشند. شهرک های جنگلی مانند شهرک صلاح الدین کلا، شهرک آزالیا، شهرک آقابزرگ، شهرک ستاره شمال، شهرک باغ چای، شهرک شالی، شهرک زنبق و شهرک های ساحلی مانند شهرک صلاح الدین کلا، شهرک ساحلی متعلق به شرکت هواپیمایی، شهرک ساحلی سیسنگان و غیره می باشد.

خرید ویلا ارزان نوشهر

منطقه صلاح الدین کلا به دلیل فاصله 1 کیلومتری به پارک و ساحل سیسنگان، فاصله 10 کیلومتری تا شهر رویان، فاصله 25 کیلومتری تا شهر نوشهر، فرودگاه نوشهر، فاصله 30 کیلومتری تا جاده چالوس و فاصله 100 کیلومتری با جاده هراز یک منطقه ویژه به لحاظ موقعیت جغرافیایی محسوب می شود.

چنانچه بدنبال خرید ملک در صلاح الدین کلا می باشید،از طریق مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال می توانید در سریعترین زمان ممکن به خواسته خود برسید. مشاورین ما در طول شبانه روز اماده ارائه خدمات به شما سروران گرامی می باشند.

تماس مستقیم با مدیر سایت :09113900963 دکتر امامی

دیدگاهتان را بنویسید