مقالات

مقالات خرید و فروش ویلا در شمال

نکات خرید ویلا در لاویج چمستان شمال

خرید ویلا در لاویچ چمستان

درباره خرید و فروش ویلا در لاویچ چمستان شمال چه نکاتی باید بدانیم؟

برای خرید ویلا در روستای لاویچ چمستان شمال ، ابتدا باید شناخت کافی از این منطقه داشته باشید.

شهر چمستان به لحاظ موقعیت جغرافیایی بین شهر نور و آمل واقع شده است و در غرب استان مازندران قرار دارد.
چمستان تمام امکانات یک شهر را دارا می باشد و امروزه مقصد نهایی بسیاری از هموطنان جهت انتخاب مکانی برای گذراندن اوقات فراغت و زندگی دائم شده است.

خرید ویلا شهرکی لاویچ چمستان

چمستان برگرفته از نام چمنستان و یا چمازستان می باشد که چماز به معنی گونه ای از سرخس می باشد.
این منطقه دارای مناطق توریستی و جذاب زیادی برای هموطنان از اقسی نقاط کشور می باشد. از مهم ترین مکانهای دیدنی شهر چمستان می توان به روستای ییلاقی و کوهستانی لاویج اشاره کرد که دارای چندین چشمه آب گرم معدنی با خواص درمانی می باشد که هر ساله مسافرین و توریست های زیادی را به این منطقه روانه می سازد.

 

این چشمه های آب گرم یکی از مهم ترین دلایل برای رونق بازار خرید ویلا در لاویج بعنوان یکی از روستاهای زیبای تابع شهر چمستان می باشد.
پارک جنگلی کشپل نیز یکی از زیباترین پارک های کشور می باشد که در مسیر چمستان به لاویج قرار گرفته که سرسبزی و زیبایی خاصی به این مسیر بخشیده است.

خرید ویلا در لاویچ چمستان

آبادی قدیمی هلاپون و شهر واتاشان که از شهرهای قدیمی توابع چمستان می باشد نیز از دیگر جاذبه های گردشگری این منطقه می باشد.
فاصله شهر چمستان با مرکز کشور،تهران ، حدود ۱۸۰ کیلومتر می باشد که از جاده هراز و فیروزکوه دسترسی راحت تری به این منطقه وجود دارد.

شهر چمستان دارای روستاهای زیادی می باشد که خرید و فروش ویلا نیز رونق زیادی در این روستاها پیدا کرده است. از مهمترین روستاهای توریستی این شهر می توان به از مهمترین روستاهای این شهر می توان به  اسپی کلا، اناده، انارجار، انبارده، افراده، انگتارود، انگرود، ایرکا، ایزخورده، باری کلا، ایوا،باغبان کلا،جلیکان،تسبیح کلا و بسیاری از روستاهای دیگر را نام برد.

 

خرید ویلا ارزان نوشهر   قیمت ویلا در متل قو  فروش ویلا ارزان در نمک آبرود فروش ویلا در رویان داخل شهرک

 

در ادامه می خواهیم به نکته مهمی درباره خرید و فروش ویلا در چمستان و توابع مربوط به آن بپردازیم.

چرا امروزه مردم زیادی از کل کشورمان به منطقه چمستان جهت خرید ویلا و یا زمین و سرمایه گذاری رجوع می نمایند؟

 

دلیل اول (ویلای ارزان در لاویچ) 

می تواند قیمت پایین تر نسبت به سایر مناطق در غرب استان مازندران باشد.

در منطقه چمستان نسبت به سایر مناطق رویان،نوشهر،متل قو و نمک آبرود به نسبت ، قیمت زمین پایین تر بوده و در نتیجه قیمت تمام شده ویلا نیز پایین تر می باشد. چرا که ساخت و ساز در چمستان و اطراف آن نسبت به مناطق دیگر در غرب استان، دیرتر آغاز شده و رشد قیمتی آن به نسبت کمتر بوده ولی در سالهای اخیر رشد قیمتی بیشتری پیدا کرده است، چون مردم زیادی از تهران و سایر شهرستان ها به این منطقه جهت خرید، فروش و سرمایه گذاری رجوع کردند.

خرید ویلا روستای لاویچ چمستان

دلیل دوم (ویلا با قیمت مناسب در لاویچ مازندران)

دلیل دوم را می توان به شرایط پرداخت خوب نسبت داد که نسبت به سایر شهرهای استان در منطقه چمستان و اطراف آن می توانید با شرایط پرداخت بهتری صاحب ویلا و یا زمین شوید.

 

دلیل سوم (فروش زمین شهرکی)

دلیل سوم مربوط به ساخت و ساز وسیع در منطقه می شود که میزان ساخت و ساز و زمین موجود جهت خرید زمین در چمستان نسبت به سایر مناطق بیشتر می باشد و تنوع در قیمت، شرایط پرداخت و سبک ویلاها در این منطقه باعث شده تا هموطنان بیشتری این منطقه را جهت سرمایه گذاری انتخاب نمایند. خرید ویلای کوهستانی از آپشن های این منطقه است.

 

دلیل چهارم (دسترسی خرید ویلا در چمستان)

دلیل چهارم را می توان به دسترسی راحت مردم شرق تهران به شهر چمستان دانست که به راحتی از طریق جاده هراز و با طی زمان حدود ۳ساعت به منطقه چمستان دسترسی خواهد داشت.

مشاوره خرید ویلا در شمال

بانک اطلاعاتی املاک شمال با داشتن پرسنل و مشاورین متخصص و متعهد در زمینه فروش زمین شهرکی در چمستان ، ویلا شهرکی ، قیمت های زمین ویلایی ، قیمت زمین سنددار در چمستان  و خرید ویلا با حالت های مختلف  آماده ارائه هرگونه خدمات شایسته، در این زمینه به شما سروران گرامی می باشد.

تماس با مدیریت : 09113900963 دکتر امامی

دیدگاهتان را بنویسید