مقالات

مقالات خرید و فروش ویلا در شمال

خرید فروش زمین و ویلا در نوشهر دهکده سبز

خرید فروش زمین و ویلا در نوشهر دهکده سبز ملکار

خرید فروش زمین و ویلا در نوشهر دهکده سبز

 

دهکده سبز

دهکده سبز نام منطقه ای در ضلع شرقی روستای ملکار از توابع شهرستان نوشهر می باشد و در 20 کیلومتری شهرستان نوشهر به نور قرار دارد و خرید فروش زمین و ویلا در نوشهر دهکده سبز از رونق زیادی برخوردار می باشد. شاید، اسم دهکده سبز تا به حال زیاد به گوش تان خورده باشد، اگر چنانچه به دنبال خرید ویلا در شمال به خصوص منطقه سیسنگان نوشهر و دهکده سبز بوده باشید.

این منطقه یک ورودی بسیار پهن و آسفالته ای دارد و بیش از 90 درصد ویلاها و ساکنین آنها غیربومی بوده و دارای تعداد زیادی شهرک و مجتمع می باشد که هر ساله مردم زیادی از اقسی نقاط کشور جهت مسافرت، خرید و فروش زمین ، ویلا و رهن و اجاره به این مکان عزیمت می نمایند.

شهرک های دهکده سبز

شهرک های مختلف در منطقه دهکده سبز وجود دارد که از بهترین و گران ترین شهرک های آن می تواند به شهرک گل کاغذی و شهرک دهکده سبز و مجتمع های بوستان 1 و 2 و … نام برد که بهترین مکان جهت خرید فروش زمین و ویلا در نوشهر دهکده سبز می باشند.

 

خرید فروش زمین و ویلا سند دار در نوشهر دهکده سبز

                            جنگل سیسنگان

جاذبه های دیدنی دهکده سبز

فاصله این منطقه با جنگل سیسنگان و سد خاکی آویدر که از جاذبه های دیدنی شهرستان نوشهر می باشد، کلا 4 کیلومتر می باشد. پلاژ ساحلی بسیار زیبای انارور نیز در فاصله 2 کیلومتری دهکده سبز قرار دارد.

منطقه دهکده سبز همانند بسیاری از مناطق دیگر نظیر، چلک، لتینگان، نخ شمال، سیسنگان، ونوش، انارور، چلندر، بندپی و غیره جزو برندهای شهرستان نوشهر جهت خرید و فروش ویلا و زمین در شمال و منطقه نوشهر می باشد.

چنانچه خرید ویلا جنگلی در شمال به ویژه خرید ویلا جنگلی و شهرکی یا مستقل در اطراف نوشهر مدنظر شما می باشد، مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال، دهکده سبز را خدمت شما معرفی می نماید، چرا که این منطقه از همه جهات برازنده شما خریداران عزیز می باشد.

 

مشاوره خرید زمین و ویلای روف گاردن در دهکده سبز نوشهر

مشاوره

مجموعه بانک اطلاعات املاک شمال نیز تسلط خاصی به منطقه دهکده سبز داشته و در واقع در مجاورت دهکده سبز واقع شده و این نوید را به شما می دهیم که با خاطرات خوبی از این منطقه انشاءالله در آینده همراه خواهید شد.

تماس با مدیریت : دکتر امامی  09113900963

 

دیدگاهتان را بنویسید