فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر

  • فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر (1)
  • فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر (2)
  • فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر (3)
  • فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر (4)
  • فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر (5)
  • فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر (7)
  • فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر (6)

کد ملک : A2050

برای فروش 3,200,000,000 تومان - ویلا استخردار
330 مترمربع 3 اتاق خواب 4 سرویس بهداشتی 1 پارکینگ
 
 افزودن به علاقه مندی ها
پرینت

فروش ویلا استخر دار با سند در انارور ،نوشهر

 

این ویلا در منطقه کتی انارور واقع شده دارای 300 متر زمین و 330 متر بنا است بصورت روف گاردن و حیاط خلوت همراه با یک شاه نشین بسیار زیبا می باشد. این ویلا بصورت سه خواب مستر است و داخل حیاط این ویلا یک استخر چهارفصل وجود دارد و استخر گرم و سرد است. داخل ویلا با وسایل بسیار نو و درجه یک بصورت کامل مبله شده و ویو ویلا بصورت شرقی و غربی است. همچنین اطراف این ویلا به دلیل اینکه ساختمان هایی که وجود دارد به لحاظ ارتفاع کوچک تر هستند ویو و دید بسیار خوبی به جنگل و دریا دارد. سند این ویلا اقدام شده دارای مجوز ساخت است فاصله این ویلا از جاده اتوبان یا همان جاده اصلی نزدیک به 500 متر یا حتی کمتر نزدیک به 300 متر است این ویلا داخل شهرک واقع شده، شهرکش دارای نگهبانی 24 ساعته است و همانطور که می دانید منقطه کتی در نوشهر واقع در انارور یک منطقه بسیار برند است که سابقه ویلاسازی و شهرک سازی در آن به سالیان خیلی دور برمی گردد.
در ادامه همین کد باید خدمتتون عرض کنم که این ویلا و یا شهرکی که این ویلا در آن واقع شده از دو مسیر دسترسی دارد یکی مسیر آسفالته خود دهکده کتی و یک مسیر دیگر از جاده بوستان قبل از کتی که یک مسیر خاکی ولی بسیار کوتاه و سریع است. خود منطقه دهکده کتی در واقع در فاصله 22 کیلومتری شهرستان نوشهر واقع شده یعنی از نوشهر به سمت شرق آن یعنی به سمت شهرستان نور 20 کیلومتر تا 22 کیلومتر که بیاید به دهکده کتی می رسید و بعد از آن وقتی وارد فرعی کتی می شوید با طی مسافت کمتر از 300 متر می توانید به این شهرک برسید و وارد ویلای خودتان بشوید. این ویلا به سبک مدرن و به صورت نوساز است و چون به صورت مبله کامل است شما هیچ وسیله ای را نباید با خودتان حمل کنید و فقط باید یک کلید بر روی در بیاندازید و داخل ویلا بروید و انشاءالله که بتوانید از آن بخوبی استفاده کنید.
یکی از مزایای دیگر این ویلا این است که در منطقه کتی شما بصورت مستقیم با طی مسافت کمتر از یک کیلومتر بصورت پیاده و با فاصله تقریباً ده دقیقه به جنگل بسیار زیبا و سرسبز البرز برسید و از طرف دیگر طی مسافت کمتر از 400 متر و زمان 5 دقیقه به ساحل دریا دسترسی داشته باشید و این منطقه، یعنی منطقه انارور ساحل دریا، یک ساحل بسیار شنی و وسیع است و بهترین ساحل شنی در کل منطقه نوشهر، همین منطقه داراست. اگر چنانچه سوالات بیشتری در ارتباط با این ویلا یا این شهرک و موقعیت آن دارید می توانید از طریق تماس با مشاورین ما با شماره 09113900963 سوالات خودتان را بپرسید و جواب های کامل تری را دریافت کنید همچنین می توانید از طریق تماس با مشاورین ما ویلاهای مشابه با این ویلا را هم در واقع اطلاعات به دست بیارید و همه آن ها را در یک روز کاری انشاءالله بتوانید از نزدیک بازدید کنید.

 

 

برای آشنایی با منطقه ی انارور نوشهر لینک زیر را لمس کنید :

 

  آشنایی با انارور

اطلاعات اضافی

  • تماس با مشاور: 09113900963

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید