خرید زمین دید دریا وجنگل نوشهر

  • خرید زمین دید دریا وجنگل نوشهر (4)
  • خرید زمین دید دریا وجنگل نوشهر (5)
  • خرید زمین دید دریا وجنگل نوشهر (2)
  • خرید زمین دید دریا وجنگل نوشهر (6)

کد ملک : A2493

برای فروش - زمین شمال

خرید زمین دید دریا وجنگل نوشهر

 

متراژ : ۲۲۰۰متر

اسناد :دارای مجوز ساخت

مشخصات :فروش زمین سنگسرا/ اب برق گاز /قابل تفکیک/قواره اخر جنگل/دید دائمی دریا وجنگل

قیمت :متری ۱۸ میلیون

خرید زمین دید دریا وجنگل نوشهر

خرید و فروش زمین و ویلا در سنگسرا-نوشهر-مازندران

آشنایی با مناطق

خرید و فروش زمین و ویلا در سنگسرا-نوشهر-مازندران ، به علت قرار گرفتن این منطقه در ارتفاع بالا، مقصد ویژه بسیاری از هموطنانمان جهت خرید ویلا یا زمین در شمال می باشد. منطقه سنگسرا در فاصله ۲۰ کیلومتری شهرستان نوشهر، رویان و نور می باشد. از دیرباز تا کنون، منطقه سنگسرا مقصد نهایی بسیاری از هموطنانمان جهت خرید ملک و یا گذراندن اوقات فراغت در ایام تعطیلات بوده است و همین امر باعث شده است که امروزه شهرک های مختلفی در این منطقه به وجود آید و مردم زیادی از اقصی نقاط کشور به ویژه کلان شهر تهران به سنگسرا عزیمت نمایند.

سنگسرا از جنوب وصل به جنگل،از شمال وصل به روستای انارور، از شرق وصل به روستای علی آباد عسگرخان و از غرب وصل به روستاهای حمزهده و ملکار می باشد. شغل اکثر جوانان این منطقه نیز با ساخت و ساز و کشاورزی گره خورده است. کلیه راههای اصلی ارتباطی این منطقه آسفالت می باشد و فاصله بین جاده اتوبان یا ساحل دریا تا جنگل نیز در این منطقه نهایتا ۲ کیلومتر می باشد.

خرید زمین دید دریا وجنگل نوشهر 

جمعییت بومی این منطقه حدود ۷۵۰ نفر می باشد و اکثرا مربوط به ییلاقات منطقه کجور می باشند. از طریق راه جنگلی سنگسرا نیز براحتی و طی مسیر کوهنوردی می شود به ییلاقات کجور رسید.  پارک زیبای این روستا که دقیقا در دامنه جنگل واقع شده است هر ساله پذیرای مهمانان زیادی از کل کشور به ویژه در ایام تعطیلات و روز طبیعت (سیزده بدر)می باشد.

تماس مستقیم با مدیریت 

09113900963 امامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک های زیر کیلیک فرمایید.

   سنگسرا

اطلاعات اضافی

  • 09113900963: تماس با مشاور

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید